Inger Engström (S)

Kontaktinformation

E-post:
inger.engstrom@avesta.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-02-10 2022-10-14
Omsorgsstyrelse Ersättare 2019-09-30 2022-12-31