Anders Vestman (S)

Kontaktinformation

E-post:
anders.vestman@avesta.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14
Omsorgsstyrelse Ersättare 2022-02-14 2022-12-31
Södra Dalarnas Räddningstjänstförbund Vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31